Ula&Marek reportaż z dnia ślubu <3

Wysłano
     Nie jesteśmy fotografami, którzy chcą aby każda chwila w dniu Waszego ślubu, była wyreżyserowana. Doceniamy szczere gesty, spontaniczne i naturalne zachowania. Po przyjeździe na przygotowania do Uli i Marka, zaskoczeniem był dla nas wypełniony po brzegi dom przez ich Najbliższych. Można było wyczuć cudowna rodzinną atmosferę. Każdy krzątał się po domu, by wszystko było dopięte na ostatni guzik. Wszyscy byli uśmiechnięci i rozbawieni, po chwili czuliśmy się jak domownicy- dziękujemy Wam za to! Nie mogliśmy wyobrazić sobie lepszego klimatu do uchwycenia naturalnych kadrów z przygotowań. Gdyby nie fakt, że byliśmy obładowani sprzętem fotograficzny jak żołnierz w pełnym rynsztunku, to pewnie nikt by nie zauważył naszej obecności. Pomimo niesprzyjającej pogody w tym dniu byliśmy w stanie uchwycić wiele świetnych ujęć plenerowych w ogrodzie przed mszą.
Ślub odbył się w urokliwym kościele, a rodzinna atmosfera w połączeniu z blaskiem Uli sprawiła, że wszystko fotografowało się praktycznie samo
Przyjęcie weselne które miało miejsce w Konstancinie w zabytkowej i stylowej restauracji otoczonej starodrzewem okazało się „truskawką na torcie”. Grzechem byłoby nie wspomnieć o oświetleniu. Brawo Dj Filip! Rzadko kiedy się nadarza okazja fotografować tak profesjonalnie doświetlone miejsca.
Bez wątpienia był to jeden z naszych piękniejszych ślubów tego roku.
Slubografy