Patrycja&Tomasz – pełna historia <3

Wysłano

Kolejną parą, którą mieliśmy okazję poznać w tym sezonie ślubnym jest Patrycja i Tomek.
Towarzyszyliśmy im od sesji narzeczeńskiej poprzez ślub i wesele, kończąc na sesji plenerowej. Mieliśmy tą przyjemność stworzyć pamiątkę całej historii ich miłości.
Pamiątkę kompletną, pełną, opowiadającą ich związek i szeroko pojętą miłość.

Jaką parą są Patrycja i Tomek? Parą, którą przepełniają uczucia. Parą, która darzy siebie wzajemnym szacunkiem, zrozumienie, ciepłymi gestami. Na pozór są od siebie różni, ale dogadują się bez słów. Może to jakiś rodzaj telepatii? Mam nadzieję, że udało nam się to pokazać na fotografiach, które już za chwile obejrzycie.

To tylko chwilowe zakończenie. Głęboko wierzymy, że spotkamy się jeszcze nie raz i udokumentujemy ważne chwilę z ich życia.

enjoy

slubografy <3

 

 

#fotografia #fotografiaslubna #fotograf #slub #wesele #slubwarszawa #fotografwarszawa #najlepszyfotograf #slubograf #najlepszezdjecia #historieslubne #plenerslubny #sesjaslubna #foto #fotowarszawa #profoto #milosc #wielkidzien #uwiecznimynajpiekniejszechwilewaszegozycia #najpiekniejszechwile #radość #radosctworzenia #canon #fullframe #lubieeLki #fotografminsk #fotografmazowiecki #pieknapannamłoda #fotografłowicz #sesjaarkady #plenerarkady #plenerslubny #sesjaplenerowa #fotografwarszawa #romantycznefotografie #romantycznezdjecia