Mińska Liga Mistrzów Turniej Charytatywny

Wysłano

Wpis inny niż wszystkie więc większość z Was może się zdziwić. Co tym razem fotografowałem? Niespodzianka – sport, a dokładniej halowy turniej mistrzów futsalu. Mińska Liga Mistrzów zorganizowała imprezę charytatywną dla Pawła. Loteria i aukcje, na których zostały sprzedane sportowe perełki przyniosły niesamowicie duże zyski, 16 tys zł !!! Taka suma na pewno pomoże Pawłowi szybciej wrócić do zdrowia. Koszulka z autografem Roberta Lewandowskiego, czy piłka z podpisami piłkarzy Legii Warszawa to tylko część niesamowitych rzeczy dla piłkarskiego kolekcjonera. Co do samego turnieju to nie spodziewałem się, że poziom będzie aż tak wysoki. Nie mam zbyt dużych umiejętności w fotografii sportowej więc było to dla mnie nie lada wyzwanie.

Dynamiczne, agresywne, naładowane emocjami spotkania to coś co starałem pokazać się na zdjęciach. Czy mi się to udało? Sami oceńcie.

Ukłon w stronę organizatorów, którzy wzięli na swoje barki tak duży ciężar, nie jest łatwo zorganizować  dużą imprezę sportową. Łukasz Krawczyk, Piotr Lichota, Karolina i Mariusz Rechnio, Jakub Krzyżanowski – WIELKIE BRAWA !!!

Paweł, jeszcze raz życzę szybkiego powrotu do zdrowia!

 

enjoy

slubografy